DANIŞMANLIK, ÖLÇÜM ve DİZAYN HİZMETLERİ

 

UVC ışınları karşısında bilinen tüm mikroorganizmalar savunmasızdır. Ancak her mikroorganizma türü için farklı dozajda ışın gerektiği için hedef mikroorganizmaların belirlenmesi çok önemlidir. Bu nedenle her UV Dezenfeksiyon Uygulaması için özel bir tasarım gerekir. POLMERCO,UVC dezenfeksiyon sisteminizin hazırlanması sırasında her aşamada katkı sağlar ;  POLMERCO, UV Dezenfeksiyon Uygulamasının yapılacağı yerde, akredite cihazlarla ölçüm yapar POLMERCO, hedef mikroorganizma, ve diğer parametreleri baz alarak en etkili ve ekonomik UVC Dezenfeksiyon Sistemini dizayn eder.

 


MONTAJ ve EĞİTİM

 

POLMERCO ; UV Sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirir. Kurulum hizmetinden sonra, UVC dezenfeksiyon sistemlerinin kullanımı konusunda personele kısa bir eğitim verilir.  

 

 

SARF MALZEMESİ (AMPULLER)

 

POLMERCO ; tüm UVC dezenfeksiyon sistemlerine ampul temin eder. Ömrü tükenmiş ve dolayısıyla etkinliği kalmamış tüm UVC ampullerinizi yenileriyle değiştirmeniz gerekecektir. İhtiyacınız olan tüm çeşit ve modelde UV lambaları POLMERCO tarafından temin edilebilir.

 

 

GİZLİLİK

 

UV Dezenfeksiyon uygulamaları ile ilgili firmanızla yapılacak tüm bilgi alış verişinin gizliliği POLMERCO için birinci önceliktir.